AKTUÁLNÍ AKCE

NOVINKY

Sobotní Porto - děcka deme :-)

      :love::push::roll::roll: Však to znáte, teď v sobotu od 20 hodin
v Chropyni na Por(n)(t)ě :D Tentokrát už se zdravým Milanem.


Kongratulejšn Věrce a Břeťovi

      V sobotu 7.11. oslavili narozeniny naši přátelé Věrka a Břeťa. [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/P1040172.bmp[/img] Oslava plná erotických sladkostí proběhla na našem "rock n rollovém" místě - na Portu v Chropyni. Oběma přejeme VŠECHNO nejlepší. Břeťovi děkujeme za dokonalý Míša řez, aneb: Ať jsme tlustí na tři prsty :huh:(fotky hledejte: naši přátelé - Porto Chropyně)


No konečně !! Porto v obraze

      To si asi řekne spousta z Vás. No, trvalo to, ale nezapomeňte, že to nejsou fotky Tipop-Q :oh::unsure: Nemocného Milana zaskočil a večer tak zachránil s klávesami Mirek Večerka ze skupiny MIDI. Jemu děkujeme další bigbíty do konce roku a fotky máte tam


nový termín pro PORTO

      Okolnosti tomu chtěly,že jsme posunuly termín akce v Chropyni na Portě. Takže v sobotu 24.10. Těšíme se


Fotky ze Sobělic

      Bylo to krásné a bylo nás tam více než dost... Moc Vám všem děkujeme [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/6.bmp[/img]


Další EX s námi

      ... a sága pokračuje....:D Po Mirkovi Řehovi jsme se na jednom podiu v Morkovicích potkali s dalším ex členem TTQ s Jirkou Petrem [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/230.bmp[/img] Bavili jsme se všichni:love:


Překvapení v Koválovicích

      Snad nemusíme představovat.... [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/mira.bmp[/img] Právě Mirek Řeha - bývalý toť zpěvák TipTop-Q nás nečekaně poctil svou návštěvou a dal si s námi celou serii. Fotky jak z Kovalovic, tak Žop zde už najdete.


Nové fotky

      [sup][/sup]pro nedočkavce potvrzuji,že nové fotky zde budou dnes :D


POSLECHNĚTE SI - první sklizeň, první ochutnávka

      AŽ JEDNOU BUDE NÁM 50:weirdo:JÁ MÁM DNESKA SVŮJ DEN:DZA TO MŮŽE ROCK N ROLL:love: tak to jsou názvy nově nahraných, nově složených a do "poslechněte si" nově přidaných písní. Běžte, poslechněte si a vězte, že přidáme brzo další.( Pozn. V playlistu vidíte vždy jen 4písničky. Posuňte si zbytek tou nenápadnou bílou lištou na boku zeleného playlistu.)


PAVLOVICE do třetice a lidí ještě více

      Pavlovicím u Kojetína jsme hráli k jejich 680ti letému výročí. Slavilo se celý den na hřišti. Tady jsme po příjezdu do Pavlovic na fotce se starostkou obce paní Soviárovou (vedle Leoše) [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/Pavlovice 0012 všichni.bmp[/img] Akce pokračovala až do rána.Hřiště prázdnotou nezelo ani chvíli - spíše naopak. [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/P1010324 parket.bmp[/img] Fotky Vám řeknou více - prostě Pavlovice:love:
... a došlo i na podpisy a pomalovaná záda:D:P [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/P1010256 záda.bmp[/img] :love::o