AKTUÁLNÍ AKCE

NOVINKY

Uhřičice

      Zdravíme Vás naši přátelé. Mockrát Vám všem děkujeme, že jste se sešli v hojném počtu na Portě. Díky Vám se nám hrálo skvěle. Nafotili jsme asi 40 foteček, na které se již zítra můžete mrknout.
No a máme tu další akci - a to v Uhřičicích. Tímto Vás všechny zveme! Začínáme ve 20 hod a bude to CESTA RÁJEM. Takže sobota 8.5.2010 KD Uhřičice.:weirdo::roll::idea:


Porto Chropyně

      Ahoj přátelé,jsme opět tady.Přišla na nás jarní únava a tak jsme jaksi nebyli schopni psát.Kvasice jsou za námi.Parádně jsme si to užili díky Vám,kteří jste přišli.Děkujeme panu Pecinovi za pozvání a zkusíme domluvit další termín.Přátelé všechny Vás zveme na pizzerii Porto v Chropyni.Vstupné jako vždy 0 Kč.Jen je potřeba rezervovat místo.Mějte se všichni krásně a v sobotu AHOJ.:love::idea::weirdo:


Poslechněte si !

      Ahoj, zdravíme všechny naše příznivce - v rubrice "Poslechněte si", nyní najdete nové, nebo "staronové" songy T.T.Q. včetně několika cover verzí.
- Vaši T.T.Q.


Pateční bigbít

      Zdravím Vás přátelé kapely TIPTOP-Q.Tak byl odehrán páteční bigbít.Nám se hrálo skvěle a už se těšíme na VELIKONOČNÍ AKCI V KVASICÍCH.A druhá zpráva.Do dnešního dne prodáno 297 našich CD.Všem děkujeme.


První bigbít roku 2010

      Zdravím Vás přálelé.Máme tady nový ro(c)k a první bigbít.Konečně v Kroměříži.Není tam sice moc velký sál,ale tak 70 se Vás tam vejde.Tímto Vás všechny zveme.Už se na Vás moc těšíme.Čekáme Vás v restauraci Wechův dvůr Kroměříž.:love::weirdo::roll::):D


Nové CD

      Zdravím všechny,fanynky a fanoušky kapely TIPTOP-Q.Jménem naší kapely Vám všem děkuji za přízeň a přeji Vám vše nejlepší v roce 2010.Přátelé,k dnešnímu dni se prodalo 116 naších nových CD.Moc Vám za to všem DĚKUJEME:love::weirdo::D


Další místa prodeje

      Dále si můžete naše cd koupit v Chropyni. Trafika MARHO vedle Albertu a restaurace PORTO. Tak tam všude jej můžete zakoupit.


VAŠE Černé svědomí

      Máte černé svědomí?!:o:@ Ano,máte¨:o:amazed:!!! [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/HJHJHJH.bmp[/img]
A to proto, že ještě nemáte naše ČERNÉ SVĚDOMÍ!!


První prodejna

      Fanynky a fanoušci kapely TIPTOP-Q máme první prodejnu,kde si naše CD můžete od středy 9.12.zakoupit: EMPIRE MM s.r.o.,Dobrovského 170/5,Kroměříž.:idea::love:


Nové CD TIPTOP-Q

      Takže přátelé,CD bude od příštího týdne v prodeji u prodejců,které zveřejníme(je to v jednání),nebo vydržte bude v Kostelanech a na Portě.CD prodáváme a dáváme do oběhu za 90,-Kč.:weirdo: [img]http://www.tiptop-q.cz/news/uploads/bmp.bmp[/img]